-23% Sleva na náhradní díly
  • Nenechte si ujít
  1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Sada rozvodového řemene (12)

Sada rozvodového řemene DAYCO KTB360

Kód položky: AL20869693
  • Dodáváme do
    United States
    Dodáváme do United States a dalších zemí.

    Doručení zdarma v případě objednávek nad 5061.472 czk a malých položek níže 10 kg

    Nabízíme různé možnosti doručení do United States. Datum doručení a náklady vidíte v nákupním košíku.

    Balíček můžete sledovat pomocí určeného odkazu ke sledování, který obdržíte okamžitě po uhrazení vaší objednávky.
  • 4156.25 czk
    • lze objednat
    • 9 ks
  • termín dodání:
    01.12.2022, 11:55
    If you order now, the products will be delivered from the warehouse to ALVADI store on 01.12.2022 10:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Přidat do košíku
Výrobce DAYCO
Kód KTB360
Produkt Sada rozvodového řemene
Originální kódy:
AUDI 038109119MS1
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
Zobrazit více
Kódy určují výrobci k určení správné části.
Níže jsou kódy, se kterými je díl kompatibilní:
ALVADI AL20869693
AUDI 038109119MS1
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948035
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948588
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
CONTINENTAL CTAM CT946K2
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015543XS
GATES K015559XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SEAT 038198119E
SKF VKMA01131
SKF VKMA01251
SKODA 038109119MS1
SKODA 038198119D
SKODA 038198119E
TIMKEN KT90246
VAG 038109119MS1
VAG 038198119E
VW 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038198119E
VW 038198119H